(0212) 275 63 56

PROFESYONEL HUKUK HİZMETLERİ

ADLİ YARDIM BÜROSU’NDAN DUYURU

ADLİ YARDIM BÜROSU’NDAN DUYURU

Adli Yardım Bürosu Makbuz Kesme İşlemleri Aşağıdaki Tarihlerde Olacaktır.

 

 

 

Anadolu Yakası

Makbuz Kesme Tarihi:    11-12 Nisan 2016

Yer:                                       Adli Yardım Kartal Temsilciliği (Maltepe Belediyesi Türkan Saylan Kültür Merkezi 3.Kat)

 

Not:                                       Ödeme, Mayıs-Haziran 2015 aylarında sunulmuş evraklar ve tutulmuş nöbetleri kapsayacaktır.

 

Avrupa Yakası

Makbuz Kesme Tarihi:    14-15 Nisan 2016

Yer:                                       Adli Yardım Beyoğlu Merkez

İstiklal Cad. Orhan Apaydın Sk. No:6/1
Beyoğlu

 

Not:                                       Ödeme, Mayıs-Haziran 2015 aylarında sunulmuş olan evraklar ve tutulmuş nöbetleri kapsayacaktır.

 

11-12-14 ve 15 Nisan 2016 Tarihlerinde Kesilecek Makbuzlarla İlgili Ücretler 22 Nisan 2016 Tarihinde Avukatların Sistemde Kayıtlı Banka Hesaplarına Yatırılacaktır.

KAYITLI BANKA HESABINIZIN GÜNCEL OLUP OLMADIĞINI KONTROL EDİNİZ!

 

NOT 1:  Avukatlarımızın ödeme evraklarını düzenledikten sonra kendi bölgelerindeki Adli Yardım Bürosu’na bırakmaları gerekmektedir.

Anadolu Yakası’ndaki avukatlar, bürolarının yakınlığı itibariyle evraklarını KADIKÖY ÜMRANİYE veya KARTAL Adli Yardım Bürolarına bırakmaları;

Avrupa Yakası’ndaki avukatlar da, yine bürolarının yakınında bulunan BAKIRKÖY, BÜYÜKÇEKMECE, GAZİOSMANPAŞA ve BEYOĞLU Merkez Adli Yardım Büroları’na evraklarını bırakmaları işlemlerin daha sağlıklı yürütülmesini beraberinde getirecektir.

 

NOT 2:      Adli yardım ödemelerinde, büro personelimizce yapılacak hazırlıklardan sonra, bilgisayar ortamında oluşturulacak tediye işlemi tamamlandığında, avukatlarımız bu ödeme döneminde kesmesi gereken serbest meslek makbuzunun bir örneğini BARONET üzerinden görebilecektir. Avukatlarımızın yoğun çalışma temposunda, ödeme işlemlerinde kendilerine zaman kazandıracak bu uygulama için, cep telefonlarına gönderilecek kısa mesaj davetini beklemeleri gerekmektedir. “Adli yardım dosya ve nöbet ödemeleri için ….. tarihlerinde makbuz kesmeye gelebilirsiniz.” iletisinin ardından BARONET’te yayınlanan örnek makbuza göre serbest meslek makbuzunuzu düzenleyebilir, hazırladığınız makbuzla Adli Yardım Bürosu’na gelerek işlemlerinizi daha hızlı yaptırabilirsiniz.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.