(0212) 275 63 56

PROFESYONEL HUKUK HİZMETLERİ

BARO BİR “ÖNDER” YİTİRDİ.

BARO BİR “ÖNDER” YİTİRDİ.

 

Av.Ekrem Erdal Üner

Av.Ekrem Erdal Üner; sadece bir Baro Yöneticisi olmasının O’na olan minnet borcundan değil, emek verdiği meslek dünyasının kadirşinaslığını yansıtmasından da değil, binlerle anılacak avukatın üzerinde “hakkını” taşıyan bir avukat olduğu için “özel”di. İliklerine işlemiş tevazu,çoktan aşıp bitirdiği bir yaşam algısının doğasındaki görüntüye bürünmüştü. O nedenle olsa gerek O’na en çok yakışanı SEM Yürütme Kurulu Başkanlığı idi.

 

Bir avukat “daha” yetiştirme çabasının O’na kan-ter olan öyküsü, bıkmadan yaptığı açıklamalarına saklanmış inanç dolu içtihatlarını yaratmıştı sanki… O’nun  kendi içtihatları vardı. Yaşamını onlar üzerine kurmuş, onlarla nefes almıştı. Anlatırken duyduğu heyecan, bir avukat “daha” yetiştirmeye yeterdi.

 

O bir önderdi, çok şey öğrendiğimiz… Dostu, arkadaşı,kardeşi, öğrencisi olmanın yaşamaya dair yeni kopyalar alma olanağı verdiği birisiydi O…

 

Yarın upuzun yattığı yerde bize sorulacak 3 kez: Hakkınızı helâl eder misiniz diye…

 

Mümkün olsa da diyebilsek ki, “Hakkını helal et Erdal Abi”…

 

Hakkını helâl et…

 

Aziz Meslektaşımızın cenazesi 30.03.2016 Çarşamba günü Saat 11:00’da İstanbul Anadolu Adliyesi E Blok önünde yapılacak törenden sonra ebedi istirahatgâhına uğurlanacaktır.

GÜNCEL HABERLER

En yeni ve güncel hukuk haberlerimizi buradan takip edebilirsiniz.


 

 

 

GÜNCEL HABERLER

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.