(0212) 275 63 56

PROFESYONEL HUKUK HİZMETLERİ

ORTAKLIKLAR HUKUKU

Ortaklıklar Hukuku

Gümüşkapı Hukuk Bürosu, İş Dünyasının ve Ekonominin en önemli aktörlerinden olan Şirketlere vermiş olduğu Danışmanlık Hizmetinin yanısıra yargı mercilerinde bu kurumları temsilde etmektedir.

Türk Ticaret Kanunu ve Borçlar Kanunu ile ilgili diğer mevzuata hâkim olan Gümüşkapı Hukuk Bürosu, Adi Ortkalıkların, Kollektif Ortaklıkların, Adi (Komandit) Ortaklıkların, Anonim Ortaklıkların ve Limited Ortaklıkların Hukuka uygun şekilde kurulmasından, birleştirilmesine, devredilmesine ve sona erdirilmesine kadar çok geniş bir yelpazede ilgili tüm şirketlere ve bireylere, ortaklara hizmet sunmaktadır. Gümüşkapı Hukuk Bürosu’nun halen devam eden ve sonlandırılmış çok sayıda büyük çaplı şirket birleştirilmesi ve devralınması işlemi mevcuttur.


 

HAKKIMIZDA

  • Gümüş Kapı Hukuk Bürosu Uzmanlık dallarında kendini göstermiş avukatlar ve gelecek vaat eden genç avukat adayları ekibin uzun yıllar beraberlik sürdürdüğü ve yakın çalışma ortamının getirdiği işbirliği ve danışmanlarımızla kurduğumuz destek mekanizması sayesinde büromuz müşterilerimizin tüm hukuki ihtiyaçlarına çözümler sunmaktadır.

İLETİŞİM

Gümüşkapı Hukuk Bürosu
Ortaklar Cad. No:12/10
34394, Mecidiyeköy İSTANBUL

Phone: 0212 275 63 56
Gsm: 0555 222 94 89
Fax: 0212 274 47 64
Email: info@mustafademir.com

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.